Великодній кошик для бійця

Тиждень БЖ

Звіт про роботу мовної групи

в літньому таборі оздоровлення

 та відпочинку «Сонечко»

КЗ «Володимирівська ЗОШ»

 

Створення мовної групи в літньому таборі оздоровлення та відпочинку мало на меті забезпечити якісне навчання дітей англійської мови, спонукати школярів практично застосовувати знання, сприяти формуванню позитивної мотивації для подальшого удосконалення навичок володіння англійської мови та виявити здібних, талановитих дітей. У таборі діти мали можливість спілкуватися англійською мовою, застосовувати свої знання у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, театральних виставах тощо).

Головні завдання :

• покращити мовний рівень учнів;

• знайомити з культурою та традиціями англомовних країн;

• поєднати відпочинок, пізнавальну, естетичну, оздоровчу діяльність;

• активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал;

• наблизити дітей до буденних умов спілкування;

• удосконалити розмовну мову;

• допомогти дітям отримати мотивацію для подальшого вивчення англійської мови.

Очікувані результати:

• підвищення інтересу до англійської мови;

• розвиток у дітей комунікативних навичок, здатності до співпраці;

• засвоєння нового лексичного матеріалу у вигляді пісень, віршів, реплік казкових персонажів.

 

У таборі перебувало 35 учнів – це учні початкової та середньої школи. Роботу табору організовували вчителі початкової школи та вчитель англійської мови. Робота мовної групи проводилася у 2 групах у зв’язку з віковими особливостями дітей. Заняття тривали 40-45 хвилин.

Діти мали можливість вчитись граючи, що сприяло виявлення творчих здібностей учнів, які зазвичай бояться відповідати на уроці, закомплексовані. В легкій невимушеній атмосфері, де немає оцінок, діти змогли розкрити себе, свої приховані таланти. Така ненав’язлива форма пізнання англійської мови дає відмінні результати. На заняттях були використанні не лише ігри, пісні і вірші, був створений ляльковий театр, в якому брали участь всі охочі учні.

Поставлені завдання були виконані завдяки злагодженій роботі вчителів і дітей. Вся виховна діяльність в мовному таборі була організована відповідно до плану роботи на кожен день, учні отримали практичні навички в застосуванні англійської мови, навички роботи у команді та групах. Діти поділились думками та планами щодо нових проектів та видів діяльності, які б вони бажали мати наступного року.

Робота у мовній групі дала можливість дітям вивчати англійську мову у цікавій формі, весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Puppet show.

Наш ляльковий театр в літньому таборі.Ісценуємо казки англійською, дітям дуже подобаеться,хоч і дуже хвилюються.  Кожен може відчути себе актором.  Для інсценування діти вибрали казки «The wolf and seven goats»

«Turnip» та « House in the wood».

      

 

  

 

 

   

 

Також дякуємо нашій чарівній Мері Поппінс, волонтеру Аліні Ерьоменко. Діти були дуже схвильовані та зачаровані.

 

 

 

 

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

володимирівська ЗОШ

Фотоальбом Владимировская школа.pptx
Microsoft Power Point Presentation 6.7 MB

Тиждень художньо - естетичного циклу

Свято першого дзвоника!

Свято Козаків 5-7 класи

БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ 5 ЛЮТОГО 2019 РІК